Сучасний  учитель історії – креативний та патріотичний

Дата створення: 22:41 20.10.2021

20 жовтня відбувся семінар-практикум для учителів історії, громадянської освіти та правознавства закладів освіти Кагарлицької громади «Навчальний квест як ефективний метод організації інтерактивного освітнього середовища» на базі ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Розпочато роботу атестаційної комісії відділу освіти

Дата створення: 22:06 19.10.2021

Працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників було організовано роботу атестаційної комісії відділу освіти Кагарлицької міської ради на 2021/2022 н.р.

Навчання учителів на канікулах

Дата створення: 21:57 19.10.2021

В рамках роботи КУ КМР «Центр підвищення професійного розвитку педагогічних працівників» 19 жовтня відбулося зібрання учителів іноземних мов на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Захід відвідали 18 учителів іноземних мов закладів освіти Кагарлицької громади.

Національно-патріотичні заходи у закладах освіти Кагарлицької громади

Дата створення: 19:42 19.10.2021

До Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва у закладах освіти Кагарлицької громади відбулися , спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу:

Зібрання лідерів учнівського самоврядування

Дата створення: 12:03 13.10.2021

11 жовтня 2021 року на базі КЗ КМР «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості» відбулося перше зібрання лідерів учнівського самоврядування Кагарлицької міської територіальної громади.

Нові форми роботи у Новій українській школі

Дата створення: 07:05 07.10.2021

НОВА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата створення: 23:01 04.10.2021

02 жовтня 2021року в м. Києві Громадською Організацією «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ» в рамках ініціативи щодо підвищення рухової активності серед школярів було проведено міський спортивний Фестиваль-марафон школярів «Дитячий марафон Нова пошта JuniorZ». До цього заходу долучилися учні 6 класів та учителі фізичної культури нашої громади: Дячук Роман Васильович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І – ІІІ ст. № 3) та Потайчук Борис Миколайович (Кагарлицька ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 імені В.П. Дашенка).

З Днем працівника освіти!

Дата створення: 09:44 03.10.2021

Шановні колеги!  Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом - Днем працівника освіти! Професія педагога дивно поєднує в собі історію країни, мудрість слова й щоденну благородну працю з формування життєвих компетентностей нової генерації молодого покоління. Бажаємо вам міцного здоров’я, великого людського щастя й миру, добробуту, творчих звершень і життєвої наснаги для професійного зростання. Нехай вас оточують повага, доброзичливість, щире визнання й тепло людської подяки за вашу самовіддану працю на благо майбутнього України.