Свято випуску дітей до школи в закладі дошкільної освіти « Веселинка»

Дата створення: 16:22 09.06.2021

9  червня   в закладі дошкільної освіти « Веселинка» с.Бурти  відбулося  свято « Прощавай, садок дитячий».  Випуск до школи – це завжди важлива подія в житті дошкільнят, адже доводиться залишати рідний дитячий садочок, хороших друзів, улюблених вихователів.  Та це не день для смутку, бо випуск – це маленька сходинка до нового , шкільного життя.

«Рух – це здорово!»

Дата створення: 14:42 09.06.2021

В рамках святкування Дня захисту дітей 8 червня 2021 року у закладах загальної середньої освіти Кагарлицької громади було проведено Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Рух – це здорово!».   Його метою є популяризація серед учнів рухової активності як важливого чинника захисту власного здоров’я. Захід передбачав одночасне проведення по всій території України різноманітних акцій, покликаних заохотити учнів до занять фізичною культурою та спортом.Учні закладів освіти брали участь у флешмобі «Здоров’я – це рух!», спортивно-ігровій естафеті «Молодь обирає спорт!», змаганнях з шашок, тематичних квестах, легкоатлетичних змаганнях, переглядали навчальний мультфільм «Охоронці здоров’я» та мотиваційний ролик «Спорт – це життя!».

Джура, як спосіб життя

Дата створення: 11:43 08.06.2021

День захисту дітей в закладах дошкільної освіти

Дата створення: 14:51 01.06.2021

День захисту дітей в  закладах дошкільної освіти

Вчимо англійську мову та дізнаємося про культури, спілкуючись з друзями з інших країн

Дата створення: 10:56 22.04.2021

Вчимо англійську мову та дізнаємося про культури,  спілкуючись з друзями з інших країн

Вітаємо!!!

Дата створення: 09:26 18.03.2021

Підсумки конкурсу малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти»

Дата створення: 11:21 04.03.2021

З метою формування у дітей громадянського світогляду у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, формування навичок обережного поводження  з вогнем серед дітей різного віку закладів освіти Кагарлицької громади був проведений конкурс малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти». Роботи учасників були представлені на виставках у закладах освіти, а роботи переможців були подані на розгляд журі районного етапу конкурсу.