Свято випуску дітей до школи в закладі дошкільної освіти « Веселинка»

9  червня   в закладі дошкільної освіти « Веселинка» с.Бурти  відбулося  свято « Прощавай, садок дитячий».  Випуск до школи – це завжди важлива подія в житті дошкільнят, адже доводиться залишати рідний дитячий садочок, хороших друзів, улюблених вихователів.  Та це не день для смутку, бо випуск – це маленька сходинка до нового , шкільного життя.

Цього року дитячий садочок « Веселинка»  проводжає  10  малюків,  майбутніх першокласників.

Привітати малюків  зі святом випуску до школи  завітали  заступник Кагарлицького міського голови Циганок В. В. , начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради Омельченко Н. О., директор Буртівської загальноосвітньої школи Михайлов  М. В. ,батьки вихованців.  Святково вбрані хлопчики та дівчатка  співали пісень про  дитячий садочок та майбутні  шкільні роки , декламували вірші, танцювали , гралися. Звучали слова вдячності всім працівникам дитячого садка.

Гості  побажали  малюкам  успіхів  у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну, а також вручили майбутнім школярам  подарунки  від Кагарлицького міського голови Панюти О. О.

Підготували та провели свято завідувач  Злочевська  Т. В. , вихователь Руденко М. В. ,музичний керівник  Нестерук Л.

Н. Шуляк , консультант КУ КМР ЦПРПП

Свято  випуску дітей до школи в закладі  дошкільної освіти  « Веселинка»