Підсумки конкурсу малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти»

З метою формування у дітей громадянського світогляду у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, формування навичок обережного поводження  з вогнем серед дітей різного віку закладів освіти Кагарлицької громади був проведений конкурс малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти». Роботи учасників були представлені на виставках у закладах освіти, а роботи переможців були подані на розгляд журі районного етапу конкурсу.

26 лютого 2021 року відбулося засідання журі районного етапу конкурсу у складі  Секрета Владислава, провідного фахівця  Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області;  Стеценко Інни, методиста Центру дитячої та юнацької творчості; Візьонок Наталії, консультанта Центру професійного розвитку педагогічний кадрів.

Участь у районному етапі конкурсу взяли 48 робіт учнів з Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей», Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст., Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст., ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст., Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кадомської ЗОШ І-ІІІ ст. та ЦДЮТ.

Переможцями стали у номінації «Декоративно-прикладна творчість»:

Крижанівський Владислав, учень 8 класу Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце,

Марченко Ксенія, учениця 8 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце,

Ястремська Софія, вихованка ЦДЮТ – ІІ місце,

Пономаренко Каріна, учениця 9 класу Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце,

Петленко Єва, вихованка ЦДЮТ – ІІІ місце,

Крижанівська Вікторія, учениця 3 класу Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «За оригінальність»

Висоцький Борис, учень 6 класу Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. - «За творчий підхід»,

у номінації «Художня творчість» (початкова школа):

Гуменюк Адам, учень 2 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – І місце,

Сарапин Назар, учень 2 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце,

Назаренко Аріна, учениця 4 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце,

Кайдан Іван, учень 2 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ІІІ місце,

(середня школа):

Кобрінь Руслана, учениця 5 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – І місце,

Воловик Аліна, учениця 6 класу Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце,

Мартиненко Роман, учень 8 класу Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце.

Переможці будуть відзначені.

Візьонок Наталія,