Випускне свято в Липовецькому дитячому садку

Дата створення: 13:28 25.06.2021

25 червня  в закладі дошкільної освіти « Липовецька веселка» с. Липовець відбулося свято « Дитсадочку, прощавай!» .

Особливості  переобліку(інвентаризації) підручників

Дата створення: 09:18 23.06.2021

18 червня 2021 року відбулася онлайн  інструктивно- консультативна нарада для шкільних бібліотекарів.    Під час конференції було розглянуто питання щодо внесення у систему «ІСУО»  підручників придатних для використання у 2021/2022 навчальному році.

Організація роботи професійних спільнот педагогічних працівників громади

Дата створення: 13:50 16.06.2021

16 червня 2021 року директором КУ КМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» В. Дячук, у режимі онлайн, була проведена інформаційно-консультативна нарада для керівників професійних спільнот педагогічних працівників. Під час конференції були розглянути такі питання:

Свято випуску до школи  у Ставівському  дитячому садку

Дата створення: 14:07 15.06.2021

15 червня в закладі дошкільної освіти « Зірочка» с. Стави відбулося свято       « Прощавай, садок дитячий». Усмішки, ігри, пісні, вірші , таночки панували  на святі. 11 дошкільнят  - майбутніх першокласників привітали Ставівський  староста Михайленко В. О.,   вчитель початкових класів  Глобенко М. М.

Освітяни громади -  учасники Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2021»

Дата створення: 11:22 14.06.2021

У Київському Палаці Спорту відбулася щорічна Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». На сьогодні – це єдина всеукраїнська відкрита професійна платформа презентації досягнень реформи галузі, поширення кращого педагогічного досвіду, упровадження інновацій в освітню практику, об’єднання науково-освітянського загалу в прагненні розвитку країни, а також фахова атмосфера для обміну досвідом, знаннями, налагодження нових контактів і партнерських програм.

Олімпійський день бігу-2021 р.

Дата створення: 08:44 14.06.2021

12 червня в м. Бориспіль відбувся обласний спортивно-масовий захід "Олімпійський день бігу-2021 р.", в якому взяли участь вихованці КЗ КМР" Кагарлицька ДЮСШ". Делегацію Кагарлицької МТГ очолив голова міської ради Олександр Панюта, який і сам прийняв участь у змаганнях з дартсу та посів ПЕРШЕ місце.

Отримання ділової документації закладами дошкільної освіти.

Дата створення: 12:00 11.06.2021

11 червня заклади дошкільної освіти Кагарлицької громади  отримали обов’язкову ділову документацію, необхідну для організації навчального процесу в наступному навчальному році.  Це журнали вибуття,(прибуття) дітей дошкільного закладу, книги обліку  щоденного відвідування  групи дітьми , книги щоденного планування  освітньої діяльності,  та ін.

Попередній пропуск керівників закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 11:47 11.06.2021

З метою підготовки та організованого початку нового навчального року, у великому  залі Кагарлицької міської ради проводиться  попередній пропуск керівників закладів загальної середньої освіти з наступних питань:   Перспективи функціонування закладу освіти у наступному навчального році.