Освітяни громади -  учасники Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2021»

У Київському Палаці Спорту відбулася щорічна Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». На сьогодні – це єдина всеукраїнська відкрита професійна платформа презентації досягнень реформи галузі, поширення кращого педагогічного досвіду, упровадження інновацій в освітню практику, об’єднання науково-освітянського загалу в прагненні розвитку країни, а також фахова атмосфера для обміну досвідом, знаннями, налагодження нових контактів і партнерських програм.

Виставка представила 583 учасника. Це заклади вищої, фахової, передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти й міжнародні освітні агенції, заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою, профільні асоціації, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, видавництва, освітні портали.

Серед учасників виставки були й представники нашої громади. Зокрема свої роботи представили педагогічні працівники Кагарлицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей»: учитель початкових класів Ковтуненко Тетяна Василівна та учитель англійської мови Філоненко Тетяна Борисівна. А також консультант Комунальної установи Кагарлицької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Шершень Оксана Миколаївна.

За активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень Кагарлицький навчально-виховних комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей» нагороджений Дипломом, а учасники отримали сертифікати якості наукових публікацій.

Консультант КУ КМР «ЦПРПП»                                     Оксана Шершень