НОВА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

02 жовтня 2021року в м. Києві Громадською Організацією «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ» в рамках ініціативи щодо підвищення рухової активності серед школярів було проведено міський спортивний Фестиваль-марафон школярів «Дитячий марафон Нова пошта JuniorZ». До цього заходу долучилися учні 6 класів та учителі фізичної культури нашої громади: Дячук Роман Васильович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І – ІІІ ст. № 3) та Потайчук Борис Миколайович (Кагарлицька ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 імені В.П. Дашенка).

У рамках проведення заходу учні та учителі мали змогу ознайомитися з новими варіативними модулями навчальної програми «Фізична культура» за новим Державним стандартом базової середньої освіти:

- забіг на 500 м,

- флорбол,

- бадмінтон,

- фризбі,

- петанк,

- корфбол,

- чирлідинг,

- реґбі.

Усі учасники Фестивалю отримали не лише багато позитивних емоцій, а ще подарунки, медалі та сертифікати від організаторів.

Консультант КУ КМР «ЦПРПП»                         Оксана Шершень