Нові форми роботи у Новій українській школі

закладів загальної середньої освіти. В роботі наради взяли участь: Надія Омельченко, начальник відділу освіти, Мар’яна Ремига, головний спеціаліст відділу освіти та працівники Центру. Розглядалися питання про роботу закладів освіти на освітніх платформах, про дотримання законодавства України щодо протидії поширення COVID - 19, про організацію роботи атестаційної комісії  відділу освіти та науково-методичної ради Центру професійного розвитку педагогічних працівників, про організацію олімпіад та конкурсів для учнів та інші питання.

Було окреслено план роботи співпраці педагогічних працівників закладів освіти відповідно до вимог реформування Нової української школи працівниками  Центру професійного розвитку педагогічних працівників на навчальний рік.