Якісна дистанційна освіта у початковій школі

Питання якісного дистанційного навчання під час війни – одне з найважливіших. Найвагомішим завданням воєнного сьогодення є організація безпечного освітнього процесу.

27 жовтня 2022 року учителі початкових класів комунального закладу Кагарлицької міської ради «Кагарлицький ліцей №1» Штаненко Олена та Круглій Катерина провели тренінг «Дистанційне навчання в молодшій школі» для учителів 3,4 класів. Вони презентували свою модель роботи  у школі І ступеня під час змішаного навчання, ділилися своїми напрацюваннями , використовуючи всі можливості  платформи Zoom. Спікери заходу  демонстрували  різні інтерактивні ресурси: Moza Book, Word.Art, Mentimeter, Google Планета Земля, дошку Jamboard, ментальні мапи та інші.  Учасники тренінгу мали можливість активно попрацювати із запропонованими ресурсами та  використовувати їх у освітньому процесі.

Всі учасники отримали море позитиву, нові ідеї та знання.

Віта Дячук,

директор центру професійного розвитку педагогічних працівників