Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

До Міжнародного дня миру вихованці студії комплексного розвитку дошкільнят «МалючОК» у центрі дитячої та юнацької творчості провели обговорення про важливість миру в Україні та у світі, доброзичливого ставлення одне до одного, любові до Батьківщини, поваги до людей різних національностей, прагнення берегти мир. А до Всесвітнього дня моря діти в ігровій формі обговорювали проблеми довкілля, малювали море та його мешканців.

Також у Слобідському ліцеї діти висловили свої найзаповітніші мрії про мир в Україні та провели демократичні вибори учнівського парламенту, на яких перемогу здобула Саух Єлізавєта.

У Ставівському ліцеї учні підготували захід "Ми за мир на планеті Земля». В рамках заходу був проведений флешмоб, бібліотечний урок, танцювально-пісенна композиція "Україна". Пройшов перший тур "Старти надій" спортивного тижня, де взяли участь учні 5-6 класів.

Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Візьонок Наталія