Реформа освіти. Курси  НУШ для учителів початкових класів.

Нова українська школа-одна із ключових реформ освіти, головною метою якої є створити школу, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

З метою ефективної роботи в умовах Нової української школи Центр професійного розвитку педагогічних працівників з 16 серпня 2021 року організував на базі Кагарлицької         загальноосвітньої         школи  І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Дашенка курси підвищення кваліфікації для учителів майбутніх перших класів закладів освіти громад Кагарлика та Ржищева.Десятиденне навчання проводить кандидат  педагогічних наук Вихрестенко Жанна Володимирівна, методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти Комунального навчального закладу «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Вчителі будуть підвищувати рівень своєї професійної компетентності щодо реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти відповідно  до основних напрямів державної політики в галузі освіти, освітніх потреб споживачів освітніх послуг. Вони вчитимуться організації ефективного і безпечного освітнього середовища; інтеграції тематичного і діяльнісного підходів; грі по-новому, навчанню по-іншому з LEGO; особливостям формувального оцінювання.

Цікаві нові форми, методи навчання представлені на курсах вчителі зможуть застосувати на практиці вже з 1 вересня.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Наталія Візьонок