Освітянський форум

30 серпня 2021 року відбувся освітній форум «Розвиток інтелектуальної еліти громади: освітні стратегії та трансформації» за участі Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, заступника голови Валентини Циганок,  начальника відділу освіти Надії Омельченко, голови Кагарлицької організації профспілки працівників освіти і науки України Валерія Невдобенка та керівників закладів загальної середньої освіти, завідуючих закладів дошкільної освіти, директорів закладів позашкільної освіти, а також інклюзивно-ресурсного центру.Модератором форуму була директор центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Васильчук.

На форумі розглядалися питання «Розбудова безпечного освітнього середовища в закладах загальної середньої освіти» (Ірина Горбач, директор Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2), «Територія щасливого дитинства» (Наталія Шуляк, консультант комунальної установи Кагарлицької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»), «Розвиток підприємницької діяльності на курсі «Шкільне соціальне підприємництво». Від мрії до дії» (Наталія Коваленко, директор ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3), «Інноваційний проект «Поліцейський – учасник освітнього процесу» (Людмила Шевеленко, директор Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1), «Молодіжна ініціатива – новий напрямок дозвілля в громаді» (Андрій Коваленко, Анна Коваленко, Ірина Мельник, лідери молодіжної організації «Компас»).

Учасників форуму вітали вихованці центру дитячої та юнацької творчості.

Паралельно на базі міських шкіл працювали 15 локацій професійних спільнот учителів громади, на яких розглядалися питання організації нового навчального року, реалізації професійного стандарту вчителя, опрацювання Державного стандарту базової середньої освіти для 5-9 класів,  особливостей оцінювання в школі першого ступеня, участі учнів закладів освіти у Міжнародних проектах  тощо.

Надія Омельченко,

начальник відділу освіти