Семінар фахівців психологічної служби

12 січня на базі Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Дашенка відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів

освітніх закладів громади на тему: «Психологічне та соціально-педагогічне забезпечення і супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Соціальний педагог  Ковровський І.Г. та практичний психолог школи   Редька Є.В. представили  матеріали  з досвіду роботи з дітьми  в умовах інклюзивного навчання, ґрунтовно та професійно висвітлили питання психологічного забезпечення та супроводу, соціалізації учнів з особливими освітніми потребами в  мікросоціумі інклюзивного класу.

Учасники семінару обговорили проблемні питання  в групах, ознайомилися з новими нормативними документами, навчально-методичними посібниками  щодо організації інклюзивного навчання в закладах освіти.

Консультант КУ КМР «ЦПРПП» Наталія Шуляк