Юні науковці Кагарлицької громади представили свої дослідження

22 грудня працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників організували та провели конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Кагарлицького відділення МАН України.

9 учениць-учасниць з КЗ КМР «ОЗО «Кагарлицький НВК «ЗОШ «І-ІІ ст.-ліцей», Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Дашенка, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та КЗ КМР «Слобідська ЗОШ І-ІІІ ст.» взяли участь у конкурсі.

Вже другий рік ми проводимо конкурс онлайн. Вже другий рік учасники мали захистити створений постер і виступити на науковій конференції та мотиваційно пояснити, чому обрали саме цю тему, переконати журі в її актуальності.

За підсумками роботи журі, головою якого була начальник відділу освіти Надія Омельченко, переможцями І (територіального) етапу конкурсу-захисту стали:

• Сорока Юлія, учениця І курсу КЗ КМР «ОЗО «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» в секції «англійська мова»;
  • Страшко Богдана, учениця І курсу КЗ КМР «ОЗО «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» в секції «медицина»;
  • Мушта Олександра, учениця 10 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 в секції «мистецтвознавство»;
  • Прокопенко Євгенія, учениця 9 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 в секції «геометрія»;
  • Шкута Богдана, учениця 11 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 в секції «фольклористика»;
  • Шусть Катерина, учениця 10 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 в секції «історичне краєзнавство».

Також журі відзначили «За оригінальність» Карпенко Вероніку, ученицю 11 класу КЗ КМР «Слобідська ЗОШ І-ІІІ ст.».

Звичайно, всі учасники проробили велику роботу і їх дослідження заслуговують на увагу та заохочення. Тож, бажаємо юним науковцям  в новому році здійснення мрій і нових здобутків!

Консультант Центру професійного

розвитку педагогічних працівників