Виховуємо патріотів

У закладах освіти продовжуються заходи до Дня народження міста Кагарлик. З 05 по 16 вересня в Кагарлицькому ліцеї №2 ім. В. П. Дашенка було проведено: благодійна осіння акція до Дня міста «Разом до Перемоги» та благодійний ярмарок смаколиків, у якому взяли участь діти, батьки та учителі. Усі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Також було проведено «Олімпійський тиждень здоров‘я» (естафети для учнів початкових класів) та фоточелендж «Спортом займаємось - здоров‘я набираємось».

З метою розвитку демократії в ліцеї діє учнівське самоврядування та відбулися вибори голови учнівської ради Республіки ШКІД з представленням кандидатами своїх передвиборчих програм.

Неповторну красу рідного міста діти передали у фоточеленджі: «Краса природи рідного міста», у конкурсі малюнків «Наше місто Кагарлик», у конкурсі віршів «Мій край, моя Україна», у презентації стіннівки «Ми любим Кагарлик».

Зі щирою любов’ю до України та  вірою в Збройні сили!

Консультант Центру професійного розвитку

педагогічних працівників Наталія Візьонок