Формування правової культури учнів

30 грудня 2021 року  на базі КЗ КМР «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості» відбулася  виставка-конкурс  дитячого малюнка «Право очима  дитини».

Метою даного заходу є виявлення і підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури учнів.На конкурс було подано 55 дитячих робіт учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладу позашкільної освіти Кагарлицької міської територіальної громади.

Виставка-конкурс проводилася у трьох вікових категоріях. Журі, у складі: Юрія Лісового, начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги, Наталії Візьонок, консультанта КУ КМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та Тетяни Васильчук, директора КЗ КМР «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості» визначило переможців.

У І віковій категорії переможцями стали:

І місце – Сколота Софія, 2-В клас, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

ІІ місце – Создана Софія, 4-Б клас, Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

ІІІ місце – Онопрієнко Святослав, 3-В клас, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

у ІІ віковій категорії переможцями стали:

І місце – Давлатова Назіма, 6 клас, КЗ КМР «Переселенська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

ІІ місце – Махун Даша, 7 клас, КЗ КМР «Слобідська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

ІІІ місце – Горбач Анна, 6 клас, КЗ КМР «Кадомська ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Міщенко Олівія, 5 клас, Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.В.П.Дашенка;

ІІІ місце – Калініченко Антон, 5 клас, Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

ІІІ місце – Воловик Аміна, 7 клас, КЗ КМР «Переселенська ЗОШ І-ІІІ ст.».

У ІІІ віковій категорії переможцями стали:

І місце – Юшко Яна, 10 клас, КЗ КМР «Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

ІІ місце – Пономаренко Каріна,  10 клас, КЗ КМР «Переселенська ЗОШ І-ІІІ ст.».

Роботи переможців будуть надіслані до Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» для участі в ІІ (обласному) етапі виставки-конкурсу.

Відділ освіти Кагарлицької міської ради вітає переможців І міського етапу виставки-конкурсу «Право очима дитини» та бажає всім перемоги в наступному етапі!

Консультант КУ КМР «Центр

професійного розвитку педагогічних працівників»      Наталія Візьонок