Нарада керівників закладів дошкільної освіти

Дата створення: 17:50 23.10.2022

20 жовтня відбулася інструктивно - консультаційна нарада керівників закладів дошкільної освіти Кагарлицької громади. Начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради Надія Омельченко висвітлила питання проведення опалювального сезону, забезпечення паливом, заходів енергозбереження, організації харчування, осіннього благоустрою  в закладах дошкільної освіти.

Тепло і світло, їжа і турбота для українських захисників

Дата створення: 11:33 20.10.2022

14 жовтня наша рідна Україна святкує дуже важливий день - День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Всесвітній день твари

Дата створення: 11:27 20.10.2022

4 жовтня щороку відзначають Всесвітній день тварин. Звичайно, наш заклад не залишився осторонь. Вихованці Центру творчості разом зі своїми керівниками проводили збір корму для тварин, які мешкають у нашому «Кагарлицькому притулку». Сьогодні працівники КЗ КМР «Кагарлицький ЦДЮТ» відвезли смаколики нашим чотирилапим улюбленцям.

Юні науковці Кагарличчини розпочинають свою роботу

Дата створення: 17:12 27.09.2022

23 вересня 2022 року в центрі дитячої та юнацької творчості відбулася консалт-студія Кагарлицького територіального відділення МАН.

Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Дата створення: 16:53 27.09.2022

До Міжнародного дня миру вихованці студії комплексного розвитку дошкільнят «МалючОК» у центрі дитячої та юнацької творчості провели обговорення про важливість миру в Україні та у світі, доброзичливого ставлення одне до одного, любові до Батьківщини, поваги до людей різних національностей, прагнення берегти мир. А до Всесвітнього дня моря діти в ігровій формі обговорювали проблеми довкілля, малювали море та його мешканців.

Психічне здоров’я учасників освітнього процесу

Дата створення: 09:46 25.09.2022

21.09.2022 року відбулася онлайн-нарада професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Кагарлицької громади.

Виховуємо патріотів

Дата створення: 09:30 25.09.2022

У закладах освіти продовжуються заходи до Дня народження міста Кагарлик. З 05 по 16 вересня в Кагарлицькому ліцеї №2 ім. В. П. Дашенка було проведено: благодійна осіння акція до Дня міста «Разом до Перемоги» та благодійний ярмарок смаколиків, у якому взяли участь діти, батьки та учителі. Усі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

З днем народження, місто моє!

Дата створення: 00:22 13.09.2022

Усі заклади освіти Кагарлицької громади активно  долучилися до відзначення 880-ї річниці з дня заснування Кагарлика.

Організація виховного процесу в закладах освіти 2022/2023 навчальному році

Дата створення: 00:19 13.09.2022

07 вересня центром професійного розвитку педагогічних працівників була проведена онлайн нарада для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти Кагарлицької громади. В заході взяли участь 14 учасників.