Дошкільна освіта в умовах воєнного стану

13 квітня в режимі онлайн  відбулася  інструктивно  - консультаційна нарада  керівників закладів дошкільної освіти  Кагарлицької громади.

На нараді розглянуто питання організації трудових відносин  в умовах воєнного стану, надано  рекомендації щодо здійснення освітньої діяльності на період дії правового режиму воєнного стану, організації  заходів захисту вихованців під час надзвичайної ситуації, зарахування до закладів дошкільної освіти дітей з числа внутрішньо переміщених осіб за місцем тимчасового проживання, забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану , використання дистанційних платформ для навчання , саморозвитку та отримання допомоги й перевіреної інформації, підвищення кваліфікації педагогічних працівників  в умовах сьогодення.

Начальник відділу освіти Кагарлицької громади Омельченко Н. О. підкреслила, що введення в Україні воєнного стану позначається на всіх сферах людського життя. Особливих змін зазнає освітня галузь, зокрема дошкільна. Заклади дошкільної освіти громади тимчасово не приймають дітей, однак всі працівники закладів  допомагають внутрішньо переміщеним особам,  готують продуктовий резерв, допомагають Територіальній Обороні,  підтримують тих ,  хто найбільше  потребує допомоги, приймають активну участь у двомісячнику благоустрою, адже робота кожного наразі надзвичайно важлива.

Консультант КУ КМР «Центр професійного розвитку

педагогічних працівників»  Наталія Шуляк.