Відділ освіти Кагарлицької міської ради

Новини

       

Виховна робота учнів під час воєнного стану

Дата створення: 08:23 14.05.2022

Війна внесла свої корективи в освітній процес та у виховну роботу закладів освіти Кагарлицької громади. Всі заходи тепер мають проводитися онлайн. Але, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори та класні керівники продовжують здійснювати  патріотичне, громадянське, родинне, екологічне, естетичне виховання учнів, формують навички здорового способу життя, проводять профорієнтаційну роботу.

Організація виховної роботи в закладах освіти Кагарлицької громади в умовах воєнного стану

Дата створення: 07:59 14.05.2022

10 травня 2022 року консультант центру професійного розвитку Візьонок Наталія провела онлайн нараду із заступниками директорів з виховної роботи та педагогами-організаторами з питань організації виховних заходів в закладах освіти Кагарлицької громади в умовах воєнного стану.

Інструктивно-консультаційна нарада для керівників закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Дата створення: 14:03 06.05.2022

5 травня 2022 року КУ КМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» організував та провів інструктивно-консультаційну нараду. У заході взяли участь начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради Надія Омельченко, директор центру професійного розвитку Віта Дячук, консультанти центру Наталія Шуляк та Оксана Шершень, керівники закладів дошкільної освіти та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Чистота довкілля – справа усієї нації

Дата створення: 20:59 18.04.2022

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населений пунктів» та на виконання розпорядження Кагарлицької міської ради

Дошкільна освіта в умовах воєнного стану

Дата створення: 20:58 18.04.2022

13 квітня в режимі онлайн  відбулася  інструктивно  - консультаційна нарада  керівників закладів дошкільної освіти  Кагарлицької громади.

«Талант і творчість злилися воєдино!...»

Дата створення: 20:54 18.04.2022

Такими словами можна почати характеристику кожного керівника гуртка КЗ КМР «Кагарлицький ЦДЮТ».